Rajd „Dreptuś”

Przedstawiamy kilka migawek z tegorocznego rajdu Dreptuś 🙂

W tym roku rajd zorganizowała 85 DH Płomyki z Szamocina z druhną Olą Byczyńską na czele. W piątek harcerze korzystali z ładnej pogody na grze miejskiej i rozgrzali gardła na śpiewograniu, w sobotę przeszli około 15 km wykonując po drodze rozmaite zadania, a w sobotni wieczór odbył się konkurs piosenki Harfa 🎵🎶. W niedzielę wzięli udział w apelu kończącym, na którym odczytano wyniki rywalizacji. Pierwsze miejsce kolejny raz zdobyła 11 DSH Zośka, natomiast konkurs piosenki wygrała 85 DH Płomyki 🔥

W trakcie rajdu miało też miejsce wiele uroczystych chwil, a co za tym idzie zmieniło się kilka rzeczy o czym napiszemy w kolejnych postach 😎

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy wrócili do domów zadowoleni i naładowani pozytywną energią 💪

Do zobaczenia już niedługo!

fot. Maria Mijalska, Ewa Kowalska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *